sobota, 26 maja 2012

The Subways

Znacie The Subways ?  Nie ? To czas najwyższy poznać.
Jest  to angielski zespół,który w 2005 roku wydał swój debiutancki album. Ich najbardziej znanym hitem (i jednym z moich ulubionych) jest Rock and Roll Queen.  30 czerwca 2008 roku zespół wydał swoją drugą płytę  „All or Nothing”. W 2009 odwiedzili nasz kraj i zagrali na Przystanku Woodstock,podobno koncert był niesamowity. W 2010 powrócili do nas i zagrali w Krakowie,Poznaniu i Warszawie. We wrześniu w 2011 ukazała się ich trzecia płyta  - „Money & Celebrity”. W październiku w 2011 The Subways ponownie zawitali do Polski tym razem do Wrocławia i Warszawy. Nie wiem jak było w Warszawie,ale z tego co mówili inni,to we Wrocławiu koncert był genialny. W skład zespołu wchodzą : Billy Lunn (gitara, wokal),Charlotte Cooper (gitara basowa, wokal), Josh Morgan (perkusja).
Dlaczego wybrałam waśnie ten zespół ? Jest idealny na takie słoneczne dni jak dziś - energetyczny i sprawiający,że odkurzanie w rytm Oh Yeah  i głośnie śpiewanie "It's your eyes that make me smile, oh yeah oh yeah !" jest przyjemniejsze.

 We Don't Need Money To Have A Good Time  / With You  / Shake! Shake!9 komentarzy:

 1. uwielbiam!;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Strasznie pozytywni są, idealni na zbliżające się lato!:) Dobrze czasami posłuchać czegoś tak relaksującego i wtłaczającego w człowieka taką swobodę i radość;)
  M.

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałam o nich :) chociaz wielka fanka nie jestem ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. kojarze , wiem że są spoko:)

  OdpowiedzUsuń
 5. zapraszam na mojego bloga http://neli-neeli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Luuubię! :)
  Świetny blog, obserwuję! ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Szkoda, że tak mało napisane o tym zespole. Właściwie to nic konkretnego ani ciekawego.

  OdpowiedzUsuń

Żaden spam nie przeżyje. Każdy będzie uśmiercany.
Nie, nie zaobserwujemy. Nie, nie skomentujemy nowego posta.